ADMISSION LIST FOR POSTGRADUATE DIPLOMA IN BUSINESS ADMINISTRATION - WEEK-END PROGRAMME 2017/2018

ADMISSION LIST FOR POSTGRADUATE DIPLOMA IN BUSINESS ADMINISTRATION - WEEK-END PROGRAMME 2017/2018

1 Abaho Amon
2 Abullong Angella
3 Achipa Olive Grace
4 Adong Susan Odongo
5 Ainomugisha Winniefred
6 Akello Everine
7 Akera Keith
8 Alum Barbara Cadida
9 Amoding Vivian
10 Ampaire Comfort
11 Ampe Loy
12 Anchil Geatan
13 Ariho Prudence
14 Asiimwe Charity
15 Atugonza Fiona
16 Atuhaire Immaculate
17 Babyerabira Sarah Keddy
18 Baguma James
19 Bahitya Hanston
20 Bambogo Rebecca Kasigazi
21 Basemera Aida Kuku Musa
22 Bayiga Sarah
23 Bukenya Collins John Mary
24 Bukirwa Caroline
25 Busingye Rebecca
26 Bwendero Brian
27 Byaruhanga Joseph
28 Cheptoyek Miria
29 Cheptoyek Naster
30 Ddungu Lawrencia
31 Eculu Richard
32 Ekusai Alex
33 Gidudu Michael Nabudere
34 Hatino Olga
35 Ikom James Peter
36 Kabango Grace
37 Kahwa Charles
38 Kalenzi Yasiin
39 Kamira Fatuma
40 Kamya Joseph Ssekalejja
41 Kato Kibirango Eldad
42 Kato Philip
43 Katorogo Leo Papa
44 Kawooya Isaac
45 Kemigisha Immaculate
46 Keneza Angella
47 Kiconco Scovia
48 Kisembo Irene
49 Kizza Rosenitah
50 Koyola Micheal
51 Kunihira George
52 Kutegeka Melonie
53 Kyarimpa Christine
54 Kyimpaye Christine
55 Latim Lucy
56 Lutaaya Moses
57 Mawejje Emmanuel
58 Mbatude Winifred Otude Bonita
59 Mubi Yusuf
60 Mugerwa Yasin
61 Mugoya Daniel
62 Muhwezi Ronald
63 Mukiibi Kukunda Precious
64 Mukisa Bernard
65 Mulerwa Martha
66 Musiba Rogers
67 Nabirye Brenda
68 Nabukatsa Angelinah
69 Nabukeera Priscilla Marylyn
70 Nafula Catherine
71 Nagawa Sarah
72 Nakanjako Nahia
73 Nakijoba Deborah
74 Nakirabira Martha Brenda
75 Nakitto Mary
76 Nalumenya Ronald Mukasa
77 Namara Babra
78 Namataka Norah
79 Namazzi Alexer
80 Namugenyi Maureen Welishe
81 Nassozi Esther
82 Natwongyera Claire
83 Nawatene Mary
84 Ndagire Bushira
85 Ndyamuhaki Naome
86 Nekesa Brenda
87 Nekesa Esther
88 Niwenyesiga Alex
89 Ntongo Melisa Caroline
90 Ocen Jimmy
91 Ochan James
92 Ochieng Sarah Adikin
93 Oketcho Valantine
94 Opit Christopher
95 Opolot Gabriel
96 Otim Emmanuel
97 Otim John Apote
98 Oyara Paul Aliu
99 Ssenkungu Mugagga
100 Tabu Sulpha
101 Tashobya Stephen
102 Titin Lilian
103 Tuhaise Lillian
104 Tukundane Roselyn
105 Tukyarimunsi Loedinas
106 Tumuhimbise Nause
107 Tusiime Damasco Kamahanga
108 Twesigye Walter
109 Twineddembe Allen
110 Wagabaza Emma
111 Walusimbi Lydia Marjorine
112 Wamunza Lauretta
113 Wegulo Innocent Peter

Additional Info

  • Beginning Date: Saturday, 07 October 2017
  • Centre: Main Campus